Wyróżnienia i Certyfikaty

Tytuł

Certyfikat „Przejrzysta Firma”Certyfikat „Przejrzysta Firma”

TECO Sp. z o.o. w grudniu 2008 roku otrzymała Certyfikat „Przejrzysta Firma”. Niniejsze wyróżnienie świadczy o rzetelności w wywiązywaniu się z obowiązku publikacji sprawozdań finansowych. Certyfikat ten jest wyrazem naszej wiarygodności i uczciwości finansowej.

Diament Forbesa 2009 Diament Forbesa 2009

TECO Sp. z o.o. zdobyła tytuł „DIAMENT FORBESA 2009” czyli przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększyło swoją wartość. Zajęliśmy 6 miejsce w województwie dolnośląskim i 35 miejsce w całym kraju w rankingu firm małych. Lista Diamentów Forbesa opracowana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

 

Członkostwo w Polskiej Fundacji Technik Bezwykopowych – PFTTCzłonkostwo w Polskiej Fundacji Technik Bezwykopowych – PFTT

TECO Sp. z o.o. jest członkiem wspierającym działalność Polskiej Fundacji Technik Bezwykopowych – PFTT, zrzeszonej w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Technik Bezwykopowych - ISTT z siedzibą w Londynie. Międzynarodowe Stowarzyszenie - ISTT jest prężenie działającą organizacją zrzeszającą organizacje członkowskie  ze wszystkich kontynentów, reprezentujące ponad 30 krajów najbardziej zaawansowanych w rozwoju technologii bezwykopowych.   

 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO