Kariera

Tytuł

TECO Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie renowacji sieci wodociągowej i kanalizacyjnej metodą bezwykopową na terenie całej Polski. Naszymi Inwestorami są przede wszystkim przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, dynamicznie budującą swoją pozycję na rynku usług budowlanych czego najlepszym dowodem jest nadanie nam tytułu „Diament Forbesa 2009” przyznawanego firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość. Posiadamy zaawansowane technologicznie nowoczesne urządzenia.

Rozwój technologiczny połączony jest z rozwojem technicznym firmy, a co za tym idzie - wzrostem kwalifikacji zatrudnionych w firmie pracowników. To właśnie ich zaangażowanie w pracę, wszechstronne zdolności, doświadczenie oraz stale rozwijana wiedza decyduje o sukcesie TECO. Zapewniamy dobre warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego na co wpływ ma przede wszystkim praca z doświadczoną kadrą oraz organizowane przez firmę szkolenia.

Do naszego zespołu zapraszamy ludzi odpowiedzialnych, komunikatywnych, samodzielnych, rozumiejących ideę pracy w zespołach.

 
POLAQUA Mostostal Wyroby betonowe TECO